ter land, ter zee of in de lucht?
In teamverband speel je meerdere proeven van het bekende tv-programma Expeditie Robinson. naast het basis programma hebben we in 2020 de XXL versie ontwikkeld, hierin kan je vooraf kiezen uit een aantal thema’s : land, zee of de lucht.
- Land: Op het eiland zijn meerdere onderdelen te vinden voor elk team. bij elk onderdeel verdien je punten voor het Finale spel. Met onderdelen als: Boogschieten, puzzels en andere teamgames De proeven zorgen voor een echte Robinson beleving! Minimale deelname is 15 personen. Duur van de activiteit is c.a. 3 uur.
- Zee : maak met je team een stevig vlot zodat je hiermee naar een ander eiland kunt varen.Hier zijn extra materialen te vinden die essentieel zijn voor het finale spel. Ben je eerder op het eiland dan de andere teams dan zijn de beste materialen voor jullie!
- Lucht: De teams gaan niet door het water of op het land maar er overheen. In samenwerkingsverband wordt een brug constructie gebouwd waar het hele team overheen moet kunnen. Wees gerust, er zit geen vieze sloot onder, maar het blijft een behoorlijke uitdaging om dit voor elkaar te krijgen. Lukt het? En ook nog als eerste? Dan zijn de beste materialen voor het finale spel voor jullie.
Deze activiteit is geschikt voor een jong en oud, en ook voor de minder sportieve gasten.
Geschikt als teamuitje, familie-uitje of een vrijgezellenfeest en is goed te combineren met een andere outdooractiviteit of zeiltocht.
Bekijk de mogelijkheden
Programma
10:00
ontvangst bij Annage met koffie/thee en oranjekoek
10:30
welkom en uitleg van de schipper en actief skûtsjesilen door het nationaal park De Alde Feanen
12:30
terugkomst bij Annage waar de lunch klaarstaat in de tuin aan het water
13:30
korte vaartocht en dropping nabij het strand
14:00
aanvang en instructie Expeditie Robinson
15:00
korte pauze met een drankje
15:30
vervolg van de expeditie
17:15
aankomst bij Annage waar de barbecue klaarstaat in de tuin aan het water
19:30
afsluiting met koffie en thee
tip: in plaats van skûtsjesilen ook te combineren met één van onze andere activiteiten