Klanten beoordelen ons met een 9.0
0511 53 93 39

Natte Laarzen Pad & Escape Case

Wandelen door het verdronken moerasbos en speel de Escape Case

Bekijk het arrangement
Middag
Actief & teambuilding
Laarzen beschikbaar

Natte laarzen route

Samen met collega’s, vrienden of familie wandel je langs wandelknooppaden dwars door de Alde Feanen. Puzzel jezelf langs petgaten, waar vroeger turf uit gewonnen werd. Langs rietvelden of door het trilveenmoerasbos. Eén van de meest pure stukjes moeras van Nationaal Park De Alde Feanen en zeldzaam in Europa.

Escape case 

Een escape room in een koffer! Multinational Apotech heeft in de race van het ontwikkelen van een levensreddend vaccin de geheime formule van het concurrentiebedrijf Pharmize weten te bemachtigen. Maar de formule zit in een zwaar beveiligde koffer. Er moeten meerdere sloten gekraakt worden, voordat je bij het vaccin kunt komen. Kraak jij zo snel mogelijk de koffer en gaan jullie er met de roem vandoor?

Is uw gezelschap groter dan 12 personen? Dan kan de groep worden opgedeeld en wordt er halverwege de middag van activiteit gewisseld.

Deze activiteit is geschikt voor families en bedrijven.
escape-case

Bekijk de mogelijkheden

Programma

Laarzen (regenkleding) en wandelroutes zijn beschikbaar bij Annage

13.00
ontvangst met koffie en thee en Fryske oranjekoek in de tuin bij Annage

13:30
korte uitleg en vertrek voor de wandeltocht

14:30
terugkomst bij Annage

14:45
eerst aanwijzing voor de Escape Case, in de tuin of binnen bij de houtkachel

15:45
afsluiting met een hapje en een drankje

16:45
einde

Bekijk overzicht