Pramen


Annage nam in 2006 drie nieuwe replica’s van boerenpramen in de vaart genomen. Het zijn ongekend snelle zeilers die honderd jaar geleden gebruikt werden voor het vervoeren van vee, melkbussen en hooi. Minimale diepgang en geruisloze electromotoren maken de pramen bij uitstek geschikt voor een zeiltocht door het unieke en intieme natuurgebied van de Alde Feanen. Naast de eigen schepen is Annage in staat om een vloot van 20 van deze snelle nieuwe zeilpramen bijeen te brengen.


Nije sylpream no.13

ruime kuip, comfortabele banken, Voorzien van een elektrische aandrijving, geen toilet.



lees meer >




Nije sylpream no.12

ruime kuip, comfortabele banken, Voorzien van een elektrische aandrijving, geen toilet.

lees meer >




oude zeilpraam de Dominee

Voorzien van een elektrische aandrijving.

lees meer >




de vloot eenheidsklasse Nije Sylpream

In 2002 liet Scheepswerf Jelle Talsma en ontwerp maken van een nieuwe zeilpraam. Uitgangspunt was een snelle en eenvoudig te hanteren platbodem, naar model van de bestaande geklonken zeilpraam. Met een computerprogramma en naar de moderne eisen van aerodynamica is de "De Nije Sylpream" ontwikkeld. Anno 2010 bestaat de imposante vloot uit bijna 20 identieke zeilpramen, die ieder jaar in wedstrijdverband met elkaar strijden. Annage kan bijna deze gehele vloot inzetten voor uw bedrijfsuitje of event.

bekijk de site >


Dit is een eenvoudige kopie van onze website. Om het origineel te zien heeft u de flash plugin nodig.  flash plugin installeren >
Zeiltochten
Schepen
Impressies
Tarieven
Nieuws
Contact
 
Skûtsjes
Engelina
Wylde Wytsing
Otter
Eureka
Swanneblom
Nieuwe Zorg
Zeilpramen
zeilpraam no 12
zeilpraam no 13
zeilpraam de Dominee
Andere oudhollandse schepen
Eke Maria
Jonge Wijpke
Lemsteraak WB 93
Lemsteraak Fiskotter
Samenstellen & reserveren >